GOGLE LEATT VIZION 2.5 90 VLT STEALTH CLEAR

  • Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 179 pln
  • GOGLE LEATT VIZION 2.5 90 VLT STEALTH CLEAR
  • GOGLE LEATT VIZION 2.5 90 VLT STEALTH CLEAR
Producent: LEATT
Seria: LEATT
179,00 zł
179,00 zł
/ szt.

Łatwy zwrot towaru

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na odstąpienie od umowy
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.

KUP LUB ODBIERZ W NASZYM SKLEPIE

Możesz sprawdzić czy towar dostępny jest w sklepie od ręki lub zamówić go przez Internet i odebrać w sklepie.
Sprawdź dostępność

Leatt vizion 2.5

Wbudowana szyba antifog i odporna na zarysowania zapewnia dobrą widoczność i ochronę oczu. Pasek z powłoką antypoślizgową gwarantuje pewne i wygodne dopasowanie, utrzymując gogle na miejscu nawet podczas intensywnych jazd.

Potrójna warstwa pianki odprowadzającej pot zapewnia maksymalny komfort i skuteczne zarządzanie wilgocią. Gogle Vizion 2.5 są kompatybilne z systemem tear-off, co sprawia, że doskonale sprawdzają się w błotnistych lub zakurzonych warunkach. Konstrukcja OTG umożliwia noszenie gogli na okulary korekcyjne, co czyni je przystępnymi dla wszystkich riderów.

Specyfikacja techniczna:

  • Podwójna warstwa pianki odprowadzającej pot
  • Pasek 40 mm z powłoką antypoślizgową
  • Powłoka antifog
  • Powłoka odporna na zarysowania Hard Coated
  • Kompatybilne z systemem Roll-Off Leatt 45 mm (opcjonalnie)
  • Gotowe do montażu systemu Tear-Off
  • OTG – pasujące do okularów korekcyjnych
  • Certyfikat CE EN 1938:2010
  • Zgodność z regulacją PPE (UE) 2016/425
  • Dostępne inne wymienne szyby (od 22% do 90% transmisji światła)

Opakowanie wolne od plastiku

Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
2 LATA GWARANCJI !
2 LATA GWARANCJI !
Opinie naszych klientów
pixel