MotorWings.pl Nitro Held Ozone Airoh Nuvo Falco Kbc Rst Home_site

Kategorie

Wysyłki i zwroty

Wysyłka Twojej paczki

 

UWAGA!!! Przy zamówieniach na kwotę 400 zł i wyższą niezależnie od formy wysyłki i płatności DOSTAWA GRATIS!!!

Wysyłka realizowana jest w przypadku towaru znajdującego się na magazynie:

1. Najpóźniej następnego dnia roboczego (poniedziałek-piątek) od złożenia zamówienia w przypadku płatności przy odbiorze,

2. Najpóźniej następnego dnia roboczego (poniedziałek-piątek) od otrzymania potwierdzenia wpływu płatności w przypadku płatności przy odbiorze lub za pośrednictwem serwisu platnosci.pl

W przypadku towaru nie znjadującego sie na magazynie przesyłki realizowne są w terminach podanych na stronie przy danym produkcie.

Opłaty za wysyłkę oraz opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Doradzamy zebrać kilka produktów w jednym zamówieniu aby uniknąć powielania kosztów transportu. Nie możemy grupować dwóch osobnych zamówień dlatego koszty wysyłki są doliczane do każdego zamówienia osobno.

Wysyłę realizujemy za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz firmy kurierskiej DHL.

Czas dostarczenia przesyłki zależy od wybranego sposobu przesyłki i jest zgodny ofertą danej firmy. Sklep nie ponosi winy za opóźnienia w dostarczeniu przesyłki wynikłe z winy tych podmiotów.

Generalnie doradzamy korzystanie z firmy DHL-produkty wysłane tą drogą powiny dotrzeć do odbiorcy następnego dnia od wysyłki.

Opakowania są odpowiednich rozmiarów i Twoje produkty są dobrze zabezpieczone.


Strona głównaStrona główna

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Aktualnie brak nowych produktów